LG 55LE5300 TV 139.7 cm (55") Full HD Black is available for pickup from G64.
bishopbriggs,glasgow
May 13, 2026
Description
Specifications:
Bullet Points LG 55LE5300 TV 139.7 cm (55") Full HD Black :
- 139.7 cm (55")
- Full HD 1920 x 1080 pixels 16:9
- TruMotion 100 Hz
Long product name LG 55LE5300 TV 139.7 cm (55") Full HD Black :
55LE5300 - 55" LED Full HD, 1920 x 1080, 3000000:1 (Contrast dyn.), 16:9 (Aspect ratio), 100Hz, DVB-C(HD), DVB-T, 4 x HDMI, 1 x USB, 1 x VGA, VESA 300mm x 300mm, black